В закладі освіти створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи.

З 1 вересня 2018 року у закладі відкрито клас з інклюзивною формою навчання, але на даний час він не функціонує. В закладі на індивідуальній формі навчання навчаються 4 учні (педагогічний патронаж).

Введена посада асистента вчителя, працює практичний психолог.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Сарненської районної ради та Клесівської ОТГ, де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні.

Є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття практичного психолога, логопеда (при ІРЦ).

Для здобувачів освіти з інклюзивною та індивідуальною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами, але відсутній пандус.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює їдальня. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

/Files/images/05160025.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.